CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU KOCAELİ’DE İHRAÇ EDİLEN AKADEMİSYENLERLE GÖRÜŞTÜ (6 EYLÜL 2016)  
06.09.2016
41480
Yazı Boyutu: A- A+
CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU KOCAELİ’DE , ESKİ BELEDİYE BAŞKANI SİRMEN VE AĞABEYİ ALİ KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ, İHRAÇ EDİLEN AKADEMİSYENLERLE GÖRÜŞTÜ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, rahatsızlığı dolayısıyla hastanede bulunan eski İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa Sirmen ile Derince’de tedavi gören ağabeyi Ali Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Eşi Selvi Kılıçdaroğlu, milletvekilleri ve CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ile Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine gelen Kılıçdaroğlu, hastane başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk tarafından karşılandı.

Eski İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa Sirmen’i ziyaret eden CHP Lideri Kılıçdaroğlu, daha sonra , Diyarbakır’ın Sur ilçesinde PKK’lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda eşi ve 2 çocuğunu kaybeden Muhammed Aydın ve 672 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile görevlerinden ihraç edilen bazı akademisyenlerle görüştü.

Hastaneden ayrılışı sırasında Kılıçdaroğlu, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

Ağabeyi Ali Kılıçdaroğlu’nun rahatsızlığı dolayısıyla tedavi gördüğü Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçen Kılıçdaroğlu, burada hastane başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş tarafından karşılandı.

Hastayı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, doktorlardan ağabeyinin sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

CHPnet

SİTELERİ